Kempings Muižnieki ir ideāla atpūtas vieta pie viena no skaistākajiem Latvijas ezeriem – Usmas ezera. Katrs viesis, ierodoties kempingā, var būt pārliecināts, ka saņems tieši to, kas viņam tajā brīdī vajadzīgs. Romantiķi – putnu dziesmas agros, miglainos rītos un sarkanu saulrietu ezera pretējā krasta kokos; nemiera gari – laukumus bumbu spēlēm un veselu ezeru peldēšanai un laivošanai, mazie draiskuļi – fantāziju rosinošas spēļu vietas, gulšņātāji – plašu zālienu ezera krastā laiskai atpūtai, bet svinētāji – viesību zāli, pirti, āra telti, ugunskura vietas.

 

Kempings Muižnieki viesiem piedāvā: lielo pirti ar kamīnzāli 25 – 30 viesiem un mazo pirtiņu nelielākai sabiedrībai, viesu mājiņas ģimenēm un draudzīgām kompānijām, telšu vietas ar piknika un ugunskura vietām, laivas, ūdens velosipēdus un daudz citu vasaras atpūtai nepieciešamu lietu.

 

Atpūtu Muižniekos īpaši iecienījušas ģimenes ar maziem un lieliem bērniem. Lai arī teritorija ezera krastā ir plaša, tā ir labi pārskatāma, ezera krasts lēzens – tas dziļumā laižas pamazām. No koka darinātās rotaļu ierīces piemērotas kāpšanai un šļūkšanai, bet šūpoles – vēdera kutēšanai. Un kur vēl labāk iepazīt putnu dziesmas, koku, puķu un, ja palaimējas arī kāda dzīvnieciņa vārdu? Ūdens, saule, svaigs gaiss, sakopta apkārtne, ērtas apmešanās un nakšņošanas vietas – kas var būt labāks par šo!